NR 476043
BORD med klaffar, 1800 talets slut. H:64x 41x 42cm (bruksslitage, fanéer skador förekommer)
2024-05-07 20:04:00
600 kr
6 | 2024-05-06 23:08:02 | 600 |
4 | 2024-05-06 21:02:29 | 550 |
6 | 2024-05-06 23:07:48 | 500 |
6 | 2024-05-06 23:07:40 | 350 |
5 | 2024-05-06 20:05:02 | 225 |
4 | 2024-05-06 02:33:52 | 200 |
3 | 2024-04-30 22:25:38 | 175 |
1 | 2024-04-30 16:59:35 | 150 |
3 | 2024-04-30 22:25:33 | 150 |
2 | 2024-04-30 22:11:07 | 100 |
2 | 2024-04-30 22:11:04 | 80 |
2 | 2024-04-30 22:11:02 | 60 |